Võtke meiega ühendust

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-post: Cathy001@gdbahe.com

Lisa: Hoone 51, 1850 Chuangyi aed nr 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Hiina

Kodu > Uudised > Sisu
Dachangi rahvuspalee - klassikalised elemendid alumiiniumist kaare kamberkatete paneelist Dec 05, 2017

Dachangi rahvuspalee õpib kohalikust arhitektuurikultuurist ja Hiina eri etniliste rühmade ehitamise olemusest koos traditsioonilise kultuuri ja kaasaegsete arhitektuuritehnikatega, luues riigi kultuuriviske kaardi.


5.jpg


Dachangi riikliku palee veesüsteemid eraldavad hoone ja ümbritseva objekti. Mis moodustab kultuurilise saare, üldine kuju tähendab "Oriental Pearl", samas kui peahoone on nagu viljaliha pärlmutter koos hiina kultuuriga, mosaiik selles viljakas pinnases. Peahoone on ülevoolav ja särav. Arhitektuurne modelleerimine on lühike ja suurepärane, peegeldades Hiina rahva kaasavat innovatsiooni ja enesetäiendamise põhiväärtusi. Kolonada ruumis asuvas hoones sümboliseerib 56 rahvuslikku ühtsust ja ühist õitsengut.


1.jpg


4.jpg


Välisringi ja sisemise ringi kuju on eriline, massiivi augud vähendatakse järk-järgult alt ülespoole ja lõpuks arhitektuuritehnikate liitmine sümboliseerib selle segu värvikat rahvuskultuuri, mis tähendab kõigi rahvuste ühtsust rühmad ja ühine valimine helge tulevik.


2.jpg


3.jpg


Alumiiniumist keraamiline kate on kardinapuu alumiiniumpaneelide kunstiline väljendusviis. Erinevate kunstiliste mustritega alumiiniumpaneelide õõnes on see mitte ainult dekoratiivne efekt, vaid see võib peegeldada kultuuri nimel erinevaid hooneid.