Võtke meiega ühendust

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-post: Cathy001@gdbahe.com

Lisa: Hoone 51, 1850 Chuangyi aed nr 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Hiina

Kodu > Uudised > Sisu
Alumiinium spooni ofort protsessi Sep 11, 2017

Alates rasvatustamis → → korrosioon → → → leelismetallide korrosiooni → → → → → → → oksüdatsiooni pesu pestes pesu pestes pesu pestes Pesu pesemine pesemiseks.

Profiilid, pärast selle esimese korrosioon, pärast leelise korrosiooni, hele, enne kõrvaldamist. Tehnoloogia on happe Kuivnõel, mehaaniline tüübile: liiva, jne on määratletud on korrosioon. Erineb leeliselise eclipse, happe ofort suurim eelis on mehaaniline tüübile tugev, liiva kiire, madala tarbimise alumiinium, tavaliselt 3-5 minutit lõpuni, alumiinium on peaaegu leeliselise ofort 1 / 8-1 / 6.

Aga korrosioon üha enam tasumata keskkonnaprobleemid: happe tank mürgine gaas HF põgeneda ja pesemine tank reostuse. Fluoriide on tavaliselt väga mürgised ja kõrvaldamine on raskem. Lisaks pärast happe söövituse, välimus tumedad juuksed tume, kuigi viimase pidev leelismetallide erosiooni ja valgust, võib olla Selginenud mõned, kuid ikkagi väga tume, nii suurendada protsessi, kuid kaotas selle läige, mis vaja ka alumiinium Spoon äriühingutel parandada.

Alumiinium spooni ofort protsessi tõhusalt alumiinium spooni tõhustab tootmist ja vähendab tootmiskulusid alumiinium spooni toob kaasa keskkonna saastamist. Seetõttu alumiiniumi spooni ettevõtted võtma vajalikud keskkonnakaitse meetmed, hea arengu trend.