Võtke meiega ühendust

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-post: Cathy001@gdbahe.com

Lisa: Hoone 51, 1850 Chuangyi aed nr 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Hiina

Kodu > Teadmiste > Sisu
Kolm põhimõtteid alumiinium väljapressimist profiilid Sep 11, 2017

Esiteks: väga odav mitte valida

Alumiinium kulu = alumiinium turuhind + väljapressimist alumiiniumi töötlemise kulud + pakendimaterjalide kaupa.

Need on väga läbipaistev, alumiinium hind on oluliselt madalam turuhinnast, peaaegu esimene võimalik: vähem kaal ühe meetri; teine: alumiinium valuploki on taaskasutatud jäätmete alumiinium; kolmas: suurendus kaotus

Teiseks: tean vaid materjalide tarnijad ei vali müük

Valmistada väike kaupade liikuda mõned juhtmed Miss, edendada online tahad avatav. Need on sageli haiget meie ostjatele. Miss juhtmestik enamasti ei tea, kuidas kasutada, tean vaid müügihinna. Abil rahuldada klientide; Kuidas teha parim kulutasuvamaks; erinevates kohtades nii on parim viis ühenduse loomiseks.

Kolmandaks: alumiiniumi tootmisele põhineva osutajate valikut

Alumiinium tootmissuunitlusega tarnijad, tavaliselt tegelevad see tootmisharu rohkem kui 5 aastat, oma kasutajad on palju praktilisi kogemusi, toote kvaliteedi ja tulemuslikkuse on väga hästi tundma ja meisterlikkust, soovitab asjakohaseid Kasutajad peavad parem hinna ja kvaliteedi suhe tooteid, valida mugav ja praktiline tarvikud.

Tööstuslik alumiinium on laialt kasutusel mitmeid mitmekülgsus, on keskkonnasõbralik, lihtne monteerimine ja demonteerimine, säästes aega ja pikk kasutusiga on teada. Tööstuse alumiiniumprofiilidest, SPETSIFIKATSIOONID, sobib igat liiki mehaanilised seadmed; ole keevitus, lihtne kohandada suurus, lihtne muuta struktuuri; Vabariigi nõuete range, kõrge pinnaviimistlus nõuetele; Assamblee tööd mugavam ja tõhusam, kõrge tootlikkuse.

Suhtes kohaldamise ulatust: tootmisliinide, tabel, office vaheseinad, ekraanid, tööstuslikud piirded ja erinevates raamistikes torujuhtme kuvada seista, riiulid, mehaaniline tihend tolmukaitset ja nii edasi.