Võtke meiega ühendust

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-post: Cathy001@gdbahe.com

Lisa: Hoone 51, 1850 Chuangyi aed nr 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Hiina

Kodu > Teadmiste > Sisu
Analüüsi põhjus ning koorimine ning alumiinium - plastik plaat Sep 11, 2017

1. fooliumi ise kvaliteeti:

Kuigi see on peenem probleem, kuid kajastub kvaliteedi plastist ja alumiiniumist plaat. Ühest küljest on alumiinium termilise töötluse protsessi probleeme, aga mõned alumiiniumi ja tootjate kasutamine ümbertöödeldud alumiinium kui kvaliteedikontrolli lax. See eeldab, et tootjad plastist ja alumiiniumist paneelid materjali tootja kõigis hindamise, et teha kindlaks isik sidemete materjalide kvaliteedi tagamiseks kehtestada.

2 alumiinium eeltöötlus küsimused:

Alumiinium plaat puhastamine ja kvaliteedi kiht on otseselt seotud komposiit kvaliteedi plastist ja alumiiniumist plaat. Alumiinium plaat Kõigepealt tuleb puhastada eemaldada pinnale õli lisandite, nii, et Pealmine kiht tihe kemikaali kiht on selleks, et hõlbustada polümeeri membraani tootmiseks on hea side. Aga mõned tootjad vedeliku temperatuur, kontsentratsioon, töötlemisaeg käsitlemine eeltöötlemisprotsessi, vedeliku ravi uuendab ja muud lax, mis mõjutavad kvaliteeti puhastamine.

3. materjali probleem valik:

Sest polümeerkile ja PE liimimine plastsete võrreldes parim ja taskukohane, mittetoksiline, lihtne töötlemine. Nii südamikke kasutada PE. Mõned väiksed tootjad selleks, et vähendada halb potentsiaaliühtlustus effect ja põlemise surmaga toota PVC või kasutada PE ringlussevõetud materjali või valik PE ja järgmise materjali segu. See PE mudeli, vananemine astet ja muud erinevused põhjustatud erinevat temperatuuri, komposiit kvaliteedi lõplik pind ei ole stabiilne.

4, polümeerist membraani probleem valik:

Polümeerkile on erilise toime liimimine materjalist, mis mõjutab peamised tegurid on kombineeritud kvaliteeti. Polümeeri film on kaks külge, kolmekihiline koostööd pressitud. Ühelt poolt on kokku ühendatud metallist, teisel pool on kokku ühendatud PE, Keskmine kiht on PE substraat, laadi mõlemal pool on hoopis teistsugune.